KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15759042
nr 1575 9042
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Monte Cassina Capri. Signerad. Bladets mått: 26x25 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:09:59
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind